Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Teklif Verilir?

ONLINE MÜZAYEDELER
1. Sitemize üye olun.
2. Oturum açmanız veya yeni bir hesap oluşturmanız istenecektir.
3. Şartlar ve Koşulları incelemeniz ve kabul etmeniz istenecektir.
4. Daha sonra ilk teklifinizi vermeden önce lot numaranızı seçmeniz gerekecektir
5. Platform, sizin adınıza belirtilen maksimum miktara kadar artımlı teklifler koyacaktır.
6. Açık artırma sayfasının üstünde belirtilen kapanış süresi, ilk lotun ne zaman kapanmaya başlayacağını gösterir.
7. Açık artırma kapandıkça, kapanmadan bir dakika önce her lot için bir geri sayım sayacı görüntülenecektir. Her lot bir dakikalık artışlarla kapanır ve lotun son beş dakikasına herhangi bir rakip teklif verilirse beş dakika uzar.
8. Süre iki saate kadar uzayabilir.
9. Kazanan teklif veren sizseniz, açık artırmadan kısa bir süre sonra ödeme ve ilgili talimatlarının yanı sıra toplam ücretlerinizi içeren bir bilgilendirme alacaksınız.

SALON MÜZAYEDELERİ
Canlı bir açık artırmada teklif vermenin dört farklı yolu vardır: Telefonla, Online, Salonda, Müzayede öncesinde devamsızlık veya önceden teklif verme yoluyla.
1. Belirtilen tarih, saatte ve lokasyonda, müzayedeci (EpiqueArt) teklif için her lotu açtığında canlı açık artırma başlayacaktır.
2. Müşteriler satış odasına şahsen barak kaldırmak suretiyle veya telefonla teklif vererek katılabilirler.
3. Teklifler alındıkları sıraya göre kabul edilecek ve verilen en yüksek teklif ilgili lotu kazanacaktır.
4. Rekabetçi ihale azaldığında, müzayedeci (Epiqueart) lotun yakın bir zamanda kapanacağını belirtir.
5. Salon müzayedesi başlamadan önce maksimum teklifi vermenin, açık artırma yapan kişi lotu kapatmadan önce başka bir müşterinin teklifinizi geçmeyeceğini garanti etmediğini lütfen unutmayın.

Peşin teklif: Açık artırmadan önce, lota verilen diğer tekliflere yanıt olarak sizin adınıza yürütülecek bir maksimum teklif. Salon müzayedesinin başlangıcında, maksimum teklifiniz henüz karşılanmadıysa, müzayedeci (Epiqueart) teklifi sizin adınıza mümkün olan en düşük fiyatla yürütür ve hiçbir zaman belirttiğiniz maksimum teklif tutarından daha yüksek bir tutarda yürütemez.

Maksimum Teklif: Maksimum teklifiniz, birçok teklif vermek istediğiniz en yüksek tutardır. Epiqueart tarafından mümkün olan en düşük fiyatla yürütülür ve hiçbir zaman belirttiğiniz maksimum teklif tutarını aşmaz. İki müşteri aynı maksimum teklifi girerse, ilk girilen teklifin önceliğe sahip olacağını lütfen unutmayın. Maksimum teklifinizi salon müzayedesinin herhangi bir noktasında artırabilirsiniz.

Başlangıç ​​Teklifleri: Her lotun bir başlangıç ​​teklifi vardır, bu da çok fazla teklif verebileceğiniz olası en düşük tekliftir. Başlangıç ​​teklifine veya üstüne teklif verebilirsiniz. Epiqueart’ın salon müzayedesi başlamadan önce başlangıç ​​teklifini düşürme hakkını saklı tuttuğunu lütfen unutmayın.

Müzayede eserlerini nerede görebilirim?

Müzayede sırasında tüm eserleri Hilton Bomonti Otel M2 katı Salon 24'te gelip görebilirsiniz.