Vizyonumuz


Yüksek sanat değerlerine önem veren bir girişim olarak sanatseverlere güvenilir ve dürüst bir platformda
en kaliteli deneyimi yaşatmak.

Sanata verdiğimiz değeri kitlelere yaymak, sanat bilincini arttırmak ve sanatçıların gelişmesine yönelik
desteğimizi çeşitli organizasyonlarla sağlamak.

Our Team

BALKIZ INAL

Kurucu Ortak

Balkız, İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi, Ekonometri bölümünden 1997 yılında mezun olmuştur. 2010’dan beri sanat yazıları yazan Balkız’ın; Yapı Mimarlık, Bosphorus Art gibi çeşitli dergiler, retrospektif, yurt dışı ve yurt içi sergi kataloglarında Devrim Erbil, Semiramis, Mehmet Mahir, Maria Kılıçlıoğlu, Marco Veronese, Ahmet Güneştekin, Yücel Dönmez ve genç ressamlarla ilgili yazıları basılmıştır. Aynı zamanda koleksiyonerlere sanat danışmanlığı ve sergi küratörlüğü yapan Balkız’ın sürekli takipte olduğu konular; futurizm, mistisizm, felsefe, pozitif bilimler, güzel sanatlar ve yeni keşiflerdir.

BELIZ INAL

Kurucu Ortak

Akademi İstanbul Tiyatro Oyunculuk bölümü mezun olan Beliz, birçok dizi ve tiyatro oyununda rol almıştır. Son on yılda bağımsız Küratör ve Sanatçı Menajeri olarak birçok sanat etkinliklerinde çalışmalarını sürdürürken, yurt dışı ve yurt içinde birçok sanatçıya sergi küratörlüğünü gerçekleştirmiştir. 2017 Londra’da Three Modality adı altında Chealse 508 Gallery’de Türk ressamlarına sergi açan Beliz, aynı zamanda Türk resmini tanıtmak ve yaymak amacıyla İstanbul, New York, Milano ve Paris çağdaş sanat fuarlarında sanatçıları temsil etmiştir. Bir süreliğine ortağı ile birlikte kendi sanat galerisi Gallery East’i açmış, daha sonrasında İstanbul’un seçkin sanat galerileriyle çalışmalarını beraberinde sürdürmüştür. Özel olarak birçok koleksiyonere ve kurumsal şirkete Sanat Danışmanlığı yapmaya devam etmektedir.

SARP UÇAK

Kurucu Ortak

Sarp, 2001 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra 18 yıl boyunca Citibank, Merrill Lynch gibi dünyanın önde gelen finans kuruluşlarında çalışmış, ardından 3 yıl Symphony adlı bir finansal teknoloji şirketinin Asya Genel Müdürü olarak Singapur'da yaşamıştır. Bu görevinin ardından her daim tutkusu olan sanat koleksiyonerliğini profesyonel hayata taşımak amacıyla Epique Müzayede Şirketine kurucu ortak olarak katılmıştır.

VOLKAN KIZILTAN

Kurucu Ortak

Volkan, 1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünü bitirdikten sonra, Master için gittiği Amerika'da NYU Stern Business School'dan mezun oldu. 10 yıl JP Morgan Bankası'nda çalıştıktan sonra Türkiye'ye gelerek Yapı Kredi Yatırım Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Finans Kariyerinin ardından sanat ve koleksiyonerliğe ağırlık vererek Janus Müzayede ve Epique Art'ın kurucu ortağı oldu.

Lokal İşletme ve Destek Hizmetleri A.Ş.

Kurucu Ortak

10.11.2015 tarihinde kurulan Lokal A.Ş. yiyecek içecek , özel konut projeleri, reklam ve etkinlik , yeni nesil ofis sistemleri ve son olarak da sanat ve müzayede sektörlerine yatırım yapmış ve bu amaçla bağlı ortaklıklar ve iştirakler kurmuştur. İştirakler üzerinde faaliyet ve yatırımları devam etmektedir.