Kapılarımızı ilk karma müzayedemiz ile açıyoruz. Bu ilk müzayedemizi 'Kristal' olarak adlandırdık; heyecanlıyız. Bu heyecanı sizinle paylaşmak ve evinizin konforunda sizinle birlikte olmak için davetlimizsiniz. Canlı online müzayedemize bekliyoruz!

Sanatçı Atölye Videoları

Beklan Kızılçay Atölye

Sanatçı, sürrealist kompozisyonlarında doğa, doğal yaşam, insan ve insan yaşamının dünyaya etkileri gibi temalar üzerine yoğunlaşmaktadır. Ayrı ayrı her tabloda dünya üzerindeki yaşama ve insanlığa yönelik net mesajlar içeren eserlerde renk oyunlarını izlemek mümkün olmaktadır.

Details ›

Gonca Kopuz Atölye

Heykelimsi resimler üreten sanatçı Gonca Kopuz, duygularını ve rüyalarını temel alan yaratım süreciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Her eserinde yaşamından bir parçayla yola çıkarak ruhunda oluşturduğu imgeleri tablolarına yansıtmaktadır.

Details ›

Kadir Akyol Atölye

Sanatçı, varoluş yolculuğunda hayat ve sanatın iç içe geçmiş olduğu prensibiyle üretimini gerçekleştirmektedir. Akyol, tablolarıyla düşüncelerini ifade ederken her şeyi sorgulamakta ve bu sorgusunu ‘eski ile yeni’ veya ‘modern ile geleneksel’in bir bileşimi biçiminde sunmaktadır.

Details ›
All

Etkinlik Takvimi

September

20

Sunday

Geçiş - 1. Karma Online Müzayedemiz

12-20 Eylül 2020 - İlk online karma resim müzayedemizi siz sanat severlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! 

November

18

Wednesday

Gonca Kopuz Sergisi

18 Kasim - 01 Aralik 2020 tarihleri arasinda Feriye Ortaköy’de gerçeklestirilecek Gonca Kopuz Çagdas Sanat resim sergimize sizleri bekliyoruz.

December

03

Thursday

Kadir Akyol Sergisi

03 - 17 Aralik 2020 tarihleri arasinda Feriye Ortaköy’de gerçeklestirilecek Kadir Akyol Çagdas Sanat resim sergimize sizleri bekliyoruz.